Spoločenstvá vo farnosti kostola sv. Henricha

SPOLOČENSTVO StreDKo

Srdečne pozývame študujúcich a mladých pracujúcich v Prahe. Sme slovenské kresťanské spoločenstvo pri Slovenskej farnosti v Prahe. Počas akademického roka máme stertká každú stredu o 18:00 (začíname sv. omšou) a organizujeme mnoho aktivít pre mladých, ktorí si chcú nájsť nových priateľov, priblížiť sa k Bohu alebo jednoducho robiť vo svojom živote niečo viac. Toto zoskupenie mladých je otvorené novým a pozmeňujúcim návrhom k lepšej a príjemnejšej atmosfére na stretnutí. Čakáme Vás! Ak chceš vedieť viac, napíš nám.
Facebook: streDko
Kontaktná osoba: Marek Repčák.

SPOLOČENSTVO ASCENSION

Sme slovenské spoločenstvo mladých. Máme víziu budovať domov pre Slovákov v Prahe, tiež učiť sa žiť Božie kráľovstvo a prinášať ho do Prahy. Stretávame sa každú stredu po svätej omši o 18:00 vo farských priestoroch slovenskej farnosti, kde sa modlíme a zdieľame. Ozvi sa nám a príď aj Ty medzi nás!
Kontakt: ascensionpraha@gmail.com
Facebook: Spoločenstvo Ascension Praha

SPOLOČENSTVO MLADÝCH RODÍN

Náplňou manželských stretnutí je spoločná modlitba, zdieľanie, rozhovory na témy duchovné, rodinné, manželské. Cieľom spoločenstva je duchovný rast a priateľské vzťahy medzi viacerými rodinami, byť si navzájom inšpiráciou.
Kontakt:

spolocenstvo rodin

ŠPORT VO FARNOSTI

Každý piatok po svätej omši je možné sa pripojiť k našim športovcom.

Kontakt: