Pôstna duchovná obnova

16.3 - 18.3, 2018, centrum Nazaret, Praha - Kunratice (Kostelní náměstí 16, Praha 4 - Kunratice).

Začíname v piatok večer večerou (z vlastných zásob) a končíme obedom v nedeľu. Je možné sa zúčastniť len nejakej časti duchovnej obnovy.

Ubytovanie je na posteliach alebo matracoch, je potrebné si priniesť vlastný spacák. V prípade, ak si nemôžeš priniesť spacák, je možné si priniesť posteľné prádlo a periny ti budú požičané. Exercitátorom je o. Zoltán Balga, obvykle sú súčasťou duchovnej obnovy prednášky, chvíle stíšenia, sv. omše, možnosť duchovného rozhovoru a sviatosti zmierenia, prechádzka po okolí, čas na prípadné rozhovory.

Cena duchovnej obnovy na celý pobyt je 200kč/osobu za ubytovanie + cca 150kc/osobu ako príspevok na jedlo. Ak by niekomu finančné možnosti nedovoľovali zúčastniť sa duchovnej obnovy, napíš nám, určite nájdeme riešenie.
S tými, ktorí sa zúčastnia len istej časti duchovnej osoby, bude cena individuálne znížená.

Bližšie informácie a prihlasovanie na: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUpO-oN0hxXM25d-BqfUBSp-Y1i6560roBhFP4AuDViV8alg/viewform

Ak máš ešte akékoľvek iné otázky, kontaktuj Ľuboša Baču: lubospo@gmail.com, 774098459.
Posledná zmena: 13.2.2018 11:03