Adventná duchovná obnova

8.-10. 12. 2017 v centre Nazaret
Všetkých záujemcov (študentov a mladých pracujúcich) pozývame na adventnú duchovnú obnovu.

Duchovná obnova sa bude konať 8.-10.12.2017 v centre Nazaret (Kostelní náměstí 16, Praha 4 - Kunratice). Začíname v piatok večer večerou (z vlastných zásob) a končíme obedom v nedeľu. Je možné sa zúčastniť len nejakej časti duchovnej obnovy. Ubytovanie je na posteliach alebo matracoch, je potrebné si priniesť vlastný spacák. V prípade, ak si nemôžeš priniesť spacák, je možné si priniesť posteľné prádlo a periny ti budú požičané. Exercitátorom je o. Karel Soukal, obvykle sú súčasťou duchovnej obnovy prednášky, chvíle stíšenia, sv. omše, možnosť duchovného rozhovoru a sviatosti zmierenia, prechádzka po okolí, čas na prípadné rozhovory a spoločný zábavný sobotný večer (film, Activity, ...). Na konkrétnej podobe programu sa dohodneme podľa situácie.

Cena duchovnej obnovy na celý pobyt je 200kč/osobu za ubytovanie + cca 150kc/osobu ako príspevok na jedlo. S tými, ktorí sa zúčastnia len istej časti duchovnej osoby, bude cena individuálne znížená.

Deadline prihlasovania je 6.12.2017 17:00h

Bližšie informácie nájdete v prihlasovacom formulári: https://goo.gl/forms/MqgUG86DDYhYn6HL2

Posledná zmena: 21.11.2017 16:19