Pozvánka do spoločenstva Trinity

Pozývame všetkých študentov a mladých pracujúcich do spoločenstva Trinity. Spoločenstvo pôsobí v našej farnosti a duchovne ho vedie otec Zoltán Balga. Stretávame sa každú stredu po slovenskej sv.omši - cca 18:45 v pastoračnom centre na Jindrišskej ulici. Začíname spoločnou večerou, ktorú si pripraví vždy niekto z nás. Potom pokračujeme spoločnou modlitbou a rozjímaním nad sv. písmom. Každé stretnutie je venované nejakej téme. Tento polrok v prednáškach a diskusii preberáme jednotlivé články vyznania viery. Na stretkách sa samozrejme nájde čas aj na neformálne rozhovory v užšom kruhu o tom, čo nás teší, ťaží alebo zaujíma. V rámci spoločenstva organizujeme aj spoločné výlety, duchovné obnovy a iné akcie. Bližšie informácie nájdete na facebookovej stránke (Spoločenstvo Trinity Praha) alebo osobne u o. Zoltána Balgu. Neváhajte sa na nás prísť pozrieť.

Posledná zmena: 29.10.2017 19:36